Nexta Cep Telefonu / Tablet Temizleme Bezleri


Microfiber Temizleme Bezi Nedir?

Mecra microfiber gözlük bezi özellikleri.

Microfiber gözlük bezi özellikleri nedir?

 

Nexta Mikrofiber gözlük temizleme bezi polyester ve polyamid olarak adlandırılan iki bileşenden elde edilen mikrofiber ipliklerinden elde edilir. Bu iplikleri oluşturan polyester mikrofibere güç ve dayanıklılık sağlarken, ipliklerin su emici özellikleri ile kolay kurumaları ise polyamid ile sağlanır. Mikrofiber iplikleri bu malzemelerin eritilip karıştırılmasından sonra binlerce metre çekilerek oldukça ince bir hale getirilmesi ile elde edilir. Bu ipliklerin kalınlıkları ortalama olarak insan saçının yüzde biri inceliğe sahiptir.

SAĞLIĞA ZARAR VERMEZ

Elde edilen microfiber ipliklerinin kumaş haline getirilmesinde ise herhangi bir madde kullanılmaz. İplikler üzerinde kancalar oluşturularak birbirlerine bağlandıklarından dolayı mikrofiber gözlük bezinde sökülme problemi de yaşanmaz. İpliklerin birleştirilmesinde herhangi bir katkı maddesi kullanılmadığından bu kumaş türü herhangi bir kanserojen etki yaratmaz, alerji ve astım gibi rahatsızlıkları olanlar tarafından da güvenle kullanılabilir.

Mikrofiber gözlük silme bezi üretim şekillerinden dolayı antistatik özelliğe sahiptir. Toz parçalarını zıt elektriksel yüklenme ise kendilerine çeker ve bırakmaz. Ancak bu bezler su altına tutulduklarında hapsettikleri tozları kolayca bırakır. Ayrıca sahip oldukları ince iplik yapısı ile en ince girintilere, çatlaklara ve yüzeyler üzerindeki kılcal aralıklara da girer.

Bu özellikleri ile mikrofiber kumaşlar yüzeylerde derinlemesine bir temizlik sağlar. Kuru olarak kullanılmalarının yanında bu bezler yüzeylerdeki zorlu lekelerin yumuşatılarak çıkartılabilmesi için ıslatılarak da kullanılabilir. Mikrofiber kumaşlar, yapısındaki polyamid sayesinde diğer kumaşlara oranla 10 kat daha fazla su emebilir. Su emme kapasitelerinin yanında bu kumaşların kuruma süreleri de oldukça kısadır.

Nexta Microfiber Temizleme Bezi Kullanım Alanları

Gözlük temizleme ürünleri

gözlük temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

Progressive ve antirefle kaplamalı gözlüklerinizi uzun süre, ilk günkü gibi kullanabilmeniz için gözlük temizliğine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Nexta gözlük bezi ile uzun süre ilk günkü konforunuzu korursunuz.

Nexta microfiber fotoğraf makinası temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

Çok önemli bir anı yakaladığınızı düşünün! Deklanşöre bastığınız anda mercekteki tozun yada lekenin, anı mahvetmesini istermisiniz. Fotograf makinelerinin lenslerini en iyi şekilde temizleyebilirsiniz.

Nexta microfiber mücevher temizleme bezi

mücevher temizleme bezi

fotograf makinası temizleme bezi

mücevher temizleme bezi

Mücevherlerinizin ilk günkü ışıltısını kaybetmemesi  Nexta mücevher temizleme bezini kullanabilirsiniz.

Nexta microfiber temizleme bezi ile saatlerinizi uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Saat temizleme

telefon tablet laptop temizleme bezi

Lcd temizleme bezi

Saatlerinizde, terlemeden dolayı zamanla oluşabilecek matlaşma vs gibi etkilerin önüne düzenli bakımla  geçebilirsiniz.

Nexta temizleme bezi ile LCD veya LED televizyonlarınızı ekrana zarar vermeden rahatlıkla silebilirsiniz.

Lcd temizleme bezi

telefon tablet laptop temizleme bezi

Lcd temizleme bezi

LCD / LED televizyonlarınızı çok hassas bir şekilde temizlemelisiniz. Nexta LCD temizleme bezi ile ilk günkü canlı renkler ile seyir keyfiniz uzun sürer.

Nexta mikrofiber temizleme bezi ile iPhone Samsung huawei gibi akıllı telefonlarınızı tabletlerinizi ve laptoplarınızı ekrana zarar vermeden kolaylıkla temizleyebilirsiniz

telefon tablet laptop temizleme bezi

telefon tablet laptop temizleme bezi

telefon tablet laptop temizleme bezi

Telefon, tablet PC yada laptop larda günlük kullanımdan dolayı oluşabilecek toz ve yağ lekelerini etkili bir şekilde temizler